Akwaria Jakuba Rękasa

Blog akwarystyczny

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/jrekas/domains/akwa-jr.pl/public_html/includes/menu.inc).
2017-07-29 20:29

Caridina cf. cantonensis "Blue Bolt" ciąg dalszy...

krewetki akwariowe

Długo nie zamieszczałem nowych wpisów na blogu ze względu na inne zajęcia. Przez te ponad pół roku zaszło wiele zmian w moich akwariach. Obecnie posiadam 9 zbiorników w tym 8 to krewetkaria. Zbiornik dla krewetek Blue Boltów oraz Pand opisywany w poprzednim wpisie czeka restart na początku sierpnia - chciałbym wprowadzić kilka zmian w tym m.in. filtrację podżwirową, natomiast krewetki zostały rozdzielone na 4 akwaria - 2 dla Blue Boltów oraz 2 dla Pand (obecnie rozdzielam Pandy Blue Shadow od Pand z białymi pasami oraz King Kongów).

Od niedawna mam dostęp do kamery, także postanowiłem nagrywać krótkie filmy pokazujące życie w akwarium. Na pierwszy ogień idzie jeden zbiornik dla Blue Boltów na podłożu Benibachi normal. Krewetki nagrywane wieczorem w trakcie posiłku (do filmu podałem im soję ROYAL Shrimps Food SOYA). Źle zrobiłem, że nakręciłem tylko pierwsze 20 minut karmienia, większa ilość krewetek zgromadziła się dopiero po około godzinie, ale myślę że i tak jest co oglądać.

Muzyka gra tylko przez 2 minuty, chciałem dodać dłuższy podkład bezpośrednio przez youtube, lecz okazało się, że nie mają tam opcji zapętlenia ścieżki dźwiękowej lub dodania drugiej... Następnym razem dodam muzykę lokalnie na komputerze, a teraz zapraszam do oglądania.