Akwaria Jakuba Rękasa

Blog akwarystyczny

×

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /home/jrekas/domains/akwa-jr.pl/public_html/includes/menu.inc).

Witam! Nazywam się Jakub Rękas, obecnie mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Akwarystyką słodkowodną zajmuję się od około 2002 roku. Pierwsze akwarium, które dostałem w prezencie na dzień dziecka tamtego roku, zaszczepiło we mnie to wspaniałe hobby, któremu jestem wierny po dzień dzisiejszy. Głównie interesuję się akwarystyką roślinną, zbiornikami typu low-tech, hydroponiką i akwariami biotopowymi. Od trzech lat jestem również zafascynowany krewetkami akwariowymi, które z każdym dniem wydają się coraz bardziej popularne w akwarystycznym świecie. Obecnie większość moich akwariów przeznaczam właśnie pod ich hodowlę.

Wszystkie zdjęcia umieszczone na blogu są mojego autorstwa i zabraniam używania ich bez mojej zgody na innych stronach i forach internetowych.

Jeżeli masz pytania dotyczące akwarystyki słodkowodnej, chętnie postaram się udzielić Ci na nie odpowiedzi. Zapraszam do kontaktu.

Zapraszam również do grupy na Facebooku poświęconej akwarystyce słodkowodnej - Krewetkaria i Nanoakwarystyka